O NAS   ↦  Referencje

References

Referencje

SoftSystem stworzył oprogramowanie, które działa w wielu szpitalach i laboratoriach na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady. Poniżej znajduje się lista miejsc, w których nasze systemy zostały wdrożone.

 

Wybrane placówki korzystające z naszego oprogramowania :

partner

Mount Sinai Hospital, Toronto

Przed wdrożeniem naszego Pakietu Systemów Genetycznych (Genetics Information Systems Suite), szpital Mount Sinai nie miał żadnego systemu komputerowego, który pozwalałby na śledzenie i raportownaie wyników genetycznych. Dlatego też, byliśmy zależni od wielu różnych rozwiązań rodzimych (w tym baz danych Access, arkuszy kalkulacyjnych, papierowych kartotek) jakich używano tam wcześniej.

 

 

partner

The Methodist Hospital System

Współpraca z zespołem wdrożeniowym układała się wspaniale. Przy współpracy kompetentnego i doświadczonego personelu nasz system został wdrożonyy w trzech szpitalach w niespełna 9 miesięcy.

 

 

partner

Mayo Clinic

Klinika Mayo jest grupą skupiającą organizację non-profit, praktykę lekarską i medyczną grupę badawczą rozlokowaną w 3 obszarach metropolitarnych: Rochester w stanie Minnesota, Scottsdale/Phonix w Arizonie oraz Jacksonville na Florydzie wraz ze szpitalami (Mayo Clinic Hospitals) i innymi organizacjami badawczo - opiekuńczymi w tych miastach i ich okolicach.

 

 

partner

Genzyme Corporation

Genzyme Corporation (NASDAQ: GENZ) jest amerykańską firmą biotechnologiczną z siedzibą w Camrige, Massachusetts. Genzyme jest trzecią największą na świecie firmą biotechnologiczną zatrudniającą ponad 11 tysiecy pracowników na całym świecie. Firma jest obecna w około 40 krajach, wliczając w to 17 zakładów produkcyjnych i 9 laboratoriów badań genetycznych; produkty firmy sprzedawane są w 90 krajach.

 

 

partner

The Johns Hopkins Hospital

Johns Hopkins Hospital założony w 1889 to szpital kliniczny i biomedyczny ośrodek badań przy Johns Hopkins University School of Medicine, z siedzibą w Baltimore, Maryland (USA); pokazuje koncepcję łączenia badań medycznych, nauki oraz opieki zdrowotnej.

 

 

partner

MD Anderson Cancer Center

University of Texas MD Anderson Cancer Center (potocznie znany jako MD Anderson Cancer Center) jest jednym z trzech pierwszych krajowych, kompleksowych ośrodków onkologicznych powołanych do życia na podstawie National Cancer Act w 1971 roku.

 

 

partner

The Mount Sinai Medical Center

Klinika została założona w 1852 roku. Posiada centrum edukacyjne, laboratorium badawcze oraz szpital mogący przyjąć około 1171 pacjentów, gdzie w 300 wyspecjalizowanych oddziałach pracuje około 1800 lekarzy.

 

 

partner

Beth Israel Deaconess Medical Center

Beth Israel Deaconess Medical Center (BIDMC) w Bostonie, Masachusetts jest szpitalem klinicznym, wizytówką Harvard Medical School. Powstał w 1996 roku z połączenia Beth Israel Hospital (założonego w 1916 roku) oraz New England Deaconess Hospital (założonego w 1896 roku).