KARIERA   ↦  Oferty pracy - Rzeszów   ↦  BioInformatyk

career

BioInformatyk

Opis stanowiska: Rzeszów

Opis stanowiska:

Praca w zespole projektującym, rozwijającym i wdrażającym oprogramowanie dla laboratoriów genetyki molekularnej, cytogenetyki, cytometrii przypływowej, histopatologii, biochemii i innych laboratoriów medycznych

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i projektowanie rozwiązań dla systemów informatycznych stosowanych w laboratoriach medycznych
  • Zbieranie i analiza wymagań i przypadków użycia
  • Opracowywanie prototypów
  • Udział przy wdrażaniu oprogramowania
  • Udział w informatycznych projektach badawczo-rozwojowych
  • Szkolenia dla klientów
  • Analiza i walidacja oprogramowania
  • Analiza ryzyka

Wymagania:

  • Ukończone studia magisterskie na kierunku bioinformatyka
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych, do 2 miesięcy w roku
  • Umiejętność programowania w C#, Java, R lub innym języku

Oferujemy:

  • dostęp do najnowszych technologii oprogramowania,
  • naukę języka angielskiego,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej lub programu MultiSport Plus,
  • szkolenia,
  • przez pierwsze dwa lata podwyżki co pół roku,
  • co pół roku nagroda za wyniki.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca.rzeszow@softsystem.pl z dopiskiem: BioInformatyk Rzeszów.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)"

Informujemy, że Administratorem danych jest SoftSystem Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ulicy Leszka Czarnego 6a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Udostępnienie danych może nastąpić wyłącznie na rzecz podmiotów upoważnionych wynikających z przepisów prawa.

Alternatywny sposób aplikowania

Wybierz plik do przesłania:

Typy plików: *.doc, *.pdf
Maksymalny rozmiar pliku: 1024KB